Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
2027

Lazdijų rajono savivaldybė rengia Lazdijų rajono savivaldybės strateginį plėtros planą iki 2027 m., kuris yra planavimo dokumentas, skirtas užtikrinti ilgalaikę savivaldybės plėtrą ir pažangą. Planas yra rengiamas keliais etapais, apimančiais situacijos analizę, gyventojų nuomonių tyrimus, viešąsias diskusijas ir pačio plano projekto parengimą.

Šiuo metu yra organizuojamos apklausos. Apklausų tikslas – sužinoti Lazdijų rajono savivaldybės gyventojų ir emigrantų nuomonę apie gyvenimo savivaldybėje problemas, strategines savivaldybės plėtros galimybes, išklausyti pastebėjimus ir pageidavimus, naujas idėjas.

Lazdijų rajono savivaldybės gyventojų prašome užpildyti nedidelę anoniminę anketą: https://www.apklausk.lt/s/5efb13ff8f240

Išvykusių gyventi į užsienį ar kitas Lietuvos savivaldybės buvusių Lazdijų rajono savivaldybės gyventojų prašome užpildyti nedidelę anoniminę anketą: https://www.apklausk.lt/s/5ef9aa1689bb5

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė, todėl prašome skirti maždaug 10 minučių Jūsų laiko. Apklausos vykdoma iki š. m. liepos 20 d.

Visa aktuali informacija bus skelbiama šiame puslapyje ir savivaldybės Facebook paskyroje artimiausiu metu.