Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
VšĮ Lazdijų socialinių paslaugų centro veiklos plėtra gerinant nestacionarių paslaugų kokybę ir didinant jų įvairovę

 

Viešosios įstaigos Lazdijų socialinių paslaugų centro veiklos plėtra gerinant nestacionarių paslaugų kokybę ir didinant jų įvairovę


Projekto tikslas – nestacionarių socialinių paslaugų įvairovės didinimas, mažinant paslaugų infrastruktūros skirtumus, modernizuojant jų bazę ir teikimą, prisidedant prie asmenų grįžimo į darbo rinką.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis – nuo 2011 m. sausio mėn. 31 d. iki 2012 m. spalio 31 d.

Lazdijų rajono suaugusiems ir pagyvenusiems žmonėms su negalia, socialinės rizikos šeimos ir asmenims, įkūrti savarankiško gyvenimo namai, teikiantys socialinės priežiūros paslaugas. Sudarytos sąlygos pagerinti ir padidinti nestacionarių socialinių paslaugų įvairovę, modernizuota socialinių paslaugų bazė ir paslaugų teikimas, prisidedant prie asmenų sugrįžimo į darbo rinką. Suteikus asmenims gyvenamąją plotą, projektas prisideda ir prie asmenų sugrįžimo į darbo rinką.

Projekto rezultatai:

  • Suremontuota apie 365,45 kv.m patalpų;
  • Įrengta 10 savarankiško gyvenimo kambarių.
  • Įsigyta buitinė technika ir baldai dešimčiai savarankiško gyvenimo kambarių.

Projekto vertė – 1 070 944,41 Lt. ES lėšos – 791 945,00 Lt., Lazdijų rajono savivaldybės lėšos –  278 789,59 Lt., VšĮ Lazdijų socialinių paslaugų centro lėšos -  209,82 Lt.

Projekto vykdytojas – Lazdijų rajono savivaldybės administracija.

Projekto partneris- VšĮ Lazdijų socialinių paslaugų centras.

Tarpinė institucija – Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Įgyvendinančioji institucija  - Centrinė projektų valdymo agentūra (CPVA).

Projektas įvykdytas pagal 2007 – 2013 metų Sanglaudos skatinimo veiksmų programos 2 prioriteto „Viešųjų paslaugų kokybė ir prieinamumas: sveikatos, švietimo ir socialinė infrastruktūra“ priemonę VP3-2.4-SADM-01-R „Nestacionarių socialinių paslaugų infrastruktūros plėtra“.

    {Apacioj baneriaiSlideBlock}