Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
„Židinyje“ – graži vaikystės diena. Nuoširdžiai, linksmai ir išradingai pasveikinti globėjai
2020-07-02

Šiandien rajono savivaldybės socialinės globos centro „Židinys“ bendruomeniniuose globos namuose, įsikūrusiuose Bajoriškių kaime – ypatinga diena. Įvyko baigiamasis Globėjų savaitės renginys – šventė skirta paminėti Globėjų dieną ir pasveikinti mūsų rajone šią atsakingą misiją atliekančius žmones.

Šventėje dalyvavo rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė, globėjai, kartu su šeimose augančiais be tėvų globos likusiais vaikais, rajono savivaldybės socialinės globos centre „Židinys“ gyvenantys vaikai, globos centro darbuotojai. Sukviesti visi, kuriuos likimas subūrė į vieną didelę šeimą, į bendruomenę, kurios tikslas – padėti be tėvų likusiems vaikams užgydyti sielos žaizdas, užaugti, išmokti tikėti ir pasitikėti, tapti pilnaverčiais mūsų visuomenės nariais.

„Tėvai yra labai svarbu, tačiau globėjai yra vienu žmogiškuoju laipteliu aukščiau, nes priglaudžia visiškai svetimą vaiką, prisiima už jį visą atsakomybę, rūpinasi juo, suteikia jam pilnatvės jausmą“, – sveikindama globėjus šios dienos proga ir dėkodama už jų atsakingą darbą, už dalijimąsi namų pastoge ir širdžių šiluma sakė savivaldybės merė Ausma Miškinienė. Ji atkreipė dėmesį, jog šiemet šventė rengiama ne kabinetuose, ne oficialiai, o kieme, kad kol vaikai linksminasi ir yra užimti, globėjai galėtų pabendrauti, bent kiek atsipūsti nuo kasdienių darbų. Šventės dalyviams dovanų ji atvežė didžiulį tortą, kuris buvo suvalgytas šventei vos įpusėjus. Taip pat šia proga globėjus sveikino ir rajono socialinės globos centro „Židinys“ direktorius Egidijus Aleksonis. Po trumpos iškilmingos dalies, įdomi, pilna pramogų ir netikėtumų popietė prasidėjo ir šventėje dalyvaujantiems globotiniams. Pievutėje šalia globos namų jų laukė netikėta atrakcija – putų šou, suteikusi vaikams daug džiaugsmo, emocijų, juoko. Mažieji šventės dalyviai galėjo iki soties vaišintis cukraus vata, kukurūzų spragėsiais, vaisiais, sultimis ir arbata, čiuožti  ir šokinėti ant paties aukščiausio 8 metrų batuto. Graži vaikystės diena, kurios nepavyko užtikrinti tikriesiems vaikų tėvams, įvyko. Daugeliui globotinių ji išliks kaip šviesus prisiminimas. Ir pavyzdys, kaip reikia rūpintis savo vaikais.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis