Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Ugdymo įstaigų vadovų pasitarime aptartos švietimo aktualijos
2020-06-30

Besibaigiant mėnesiui, Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus darbuotojai bei savivaldybės ugdymo įstaigų vadovai tradiciškai susirinko į Lazdijų rajono savivaldybės posėdžių salę aptarti švietimo aktualijų. Pasitarime dalyvavusi rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė dėkojo švietimiečiams už sėkmingai pabaigtus mokslo metus ir įveiktus nuotolinio mokymo iššūkius. „Visi išgyvenome nelengvą laikotarpį. Džiaugiuosi, kad  šalies kontekste nuotolinis mokymas mūsų savivaldybėje buvo labai gerai   įvertintas.  Puikiai susitvarkėme aprūpindami reikiamomis mokymo priemonėmis, didelių problemų neturėjome dėl ugdymo turinio išdėstymo, nes mokyklų vadovai ir švietimo specialistai tinkamai koordinavo procesą, bendradarbiavo, mokytojai pakankamai gerai ir greitai įvaldė naują mokymo formą. Pasiekėme puikių rezultatų, nes visi drauge tinkamai buvome atlikę namų darbus“,  – sakė merė A. Miškinienė.

 

Kalbėdama apie švietimo reformą, kuri rajone bus įgyvendinama nuo rugsėjo mėnesio, merė yra įsitikinusi, kad ši reforma – tai dar vienas žingsnis į priekį tiek ugdymo kokybės, tiek bendradarbiavimo kontekste: mažosios mokyklos bus tokios pat stiprios ir vertinamos kaip ir didžiosios, ugdymo procesas bus organizuojamas darniau ir tai leis pasiekti aukštesnių mokymo ir mokymosi rezultatų.                 

Pasitarimo metu taip pat buvo aptarta  informacinių technologijų plėtra Lazdijų rajono savivaldybės švietimo įstaigose, ugdymo organizavimas po 2020 m. rugsėjo 1 d., pretendentų vadovauti švietimo įstaigai kompetencijų vertinimo pakeitimai bei mokinių maitinimo organizavimo klausimai.


 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis