Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Savivaldybėje svečiavosi bendrijos „Viltis“ nariai
2019-12-06

Baigiamasis renginys minint rajone Tarptautinę neįgaliųjų žmonių dieną, kuri šiemet tapo visos savaitės renginių, skirtų šiai progai, ciklu, įvyko savivaldybės  didžiojoje posėdžių salėje, kur atidaryta Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Viltis“ narių Arūnės Stacevičiūtės fotografijų paroda „Žvilgsnis į gamtą“ ir Laimutės Butanavičiūtės  rankdarbių paroda „Deimantinė svajonė“.   

Parodos atidarymas tapo nuoširdaus rajono savivaldybės vadovų, savivaldybės administracijos darbuotojų ir Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Viltis“ narių – negalią turinčių vaikų ir jų tėvų bendravimo, patirčių dalijimosi, problemų aptarimo renginiu.

Parodos atidaryme dalyvavusi rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė  palinkėjo visiems viltiečiams bei tiems, kurie kiekvieną dieną yra šalia jų, sveikatos, tvirtybės siekiant savo gyvenimo tikslų, optimizmo.  Padėkos raštais  ji apdovanojo parodos autores Laimutę Butanavičiūtę ir Arūnę Stacevičiūtę. Taip pat Rasą Banevičienę bei Editą Navickienę – už nuoširdžią pagalbą ir aktyvų dalyvavimą Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Viltis“ veikloje, svarbų indėlį į šios bendrijos narių tobulėjimą ir augimą.

Gėlėmis ir aplodismentais gimtadienio proga  buvo pasveikintas Lazdijų  rajono garbės pilietis, „Vilties“ padalinio mūsų rajone iniciatorius  ir ilgametis vadovas Vytautas Stacevičius.

Renginio metu koncertavo Lazdijų meno mokyklos  Veisiejų filialo akordeonistai, vadovaujami Irinos Gudebskienės.

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis