Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Raseinių savivaldybės delegacija domėjosi hipodromo veiklos ir žirginio sporto perspektyvomis Lazdijuose
2020-06-25

 

Lazdijų rajono savivaldybėje šiandien lankėsi Raseinių rajono savivaldybės mero Andriaus Bautronio vadovaujama delegacija – šios savivaldybės tarybos nariai ir administracijos darbuotojai. Vizito tikslas – susipažinti su Lazdijų hipodromo veikla, išsiaiškinti, kas ir kokiomis sąlygomis jį eksploatuoja, kokias hipodromo perspektyvas planuoja mūsų savivaldybė.

 

Delegaciją savivaldybės merė Ausma Miškinienė kartu su komanda priėmė savivaldybės posėdžių salėje. Apie žymiausias Lazdijų rajono vietas svečiams pasakojo Lazdijų turizmo informacinio centro direktorius Mantas Sabaliauskas.

Raseinių rajono savivaldybės meras pristatė Raseinių hipodromo situaciją. Ji labai panaši į tą, kurią pradėdama darbą rado prieš metus naujoji Lazdijų savivaldybės vadovybė. Buvo ieškomi ir rasti tinkami sprendimai: Lazdijų hipodromas išnuomotas Lazdijų žirgininkų klubui ir šiuo metu sėkmingai bendradarbiauja tiek su savivaldybe, tiek su Lazdijų sporto centru. „Esame tik vienu žingsniu toliau nuėję nei jūs. Ir mūsų savivaldybė buvo sudariusi nenaudingą nei hipodromui nei tajono gyventojams nuomos sutartį, neturėjome kitos išeities, ją nutraukėme ir ieškojome atsakingo ir sąžiningo hipodromo šeimininko ir tokį radome – nuomos sutartį sudarėme su Lazdijų žirgininkų klubu. Mokinių neformaliojo švietimo užsiėmimus hipodrome organizuos ir koordinuos Lazdijų sporto centras. Planuojame  suburti ir lenktyninių žirgų, ir ristūnų sporto mylėtojais. Hipodromo infrastruktūrą taip pat galima išnaudoti kultūrinėms ir pramoginėms veikloms: rengti koncertus, muges, parodas. Hipodromas turi vykdyti veiklas ir nebūti nuostolingas“ – kalbėjo savivaldybės merė Ausma Miškinienė. Po pietų svečiai nuvyko į Buktos kaimą, kur apžiūrėjo Lazdijų hipodromą – tribūnas, bėgimo taką, patalpas varžybų dalyviams ir svečiams, taip pat arklides, kuriose šiuo metu yra laikomi 9 žirgai. Atsisveikindamas Raseinių rajono savivaldybės meras A. Bautronis pakvietė mūsų rajono savivaldybės merę A. Miškinienę į rugsėjo mėnesį  vyksiančią Raseinių miesto šventę, taip pat į kitus renginius. Jis išsakė norą, kad savivaldybės bendradarbiautų ne tik hipodromų įveiklinimo, žirginio sporto vystymo, bet ir kultūros, kitose srityse.  

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis