Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Po komisijos išvadų – Lazdijų krašto muziejaus direktorei pareikštas įspėjimas
2019-12-06

Rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė, atsižvelgdama į Komisijos, kuri šių metų lapkričio 8 dieną  buvo sudaryta  įtarimams Dainai Pledienei, Lazdijų krašto muziejaus direktorei, padarius darbo pareigų pažeidimą tirti, išvadas, šią savaitę pasirašė potvarkį „Dėl darbo pareigų pažeidimo“.  Jame išvardinti  pažeidimai, kuriuos Lazdijų krašto muziejaus direktorės darbe  nustatė tyrimą atlikusi komisija. Šiuo potvarkiu  Dainai Pledienei pareikšta drausminė nuobauda – įspėjimas  ir nurodyta, kad padarius antrą tokį patį pažeidimą per ateinančius 12 mėnesių, darbdavys galės pasinaudoti teise atleisti Lazdijų krašto muziejaus direktorę pagal Lietuvos Respublikos darbo kodekso 58 straipsnio nuostatas.

Lazdijų krašto muziejaus direktorė Daina Pledienė mėnesiui laiko, kol vyko tyrimas, buvo laikinai nušalinta nuo pareigų. Nuo gruodžio 4 dienos ji grįžo į darbą.

   „Sudarytos komisijos tikslas buvo ne  ieškoti įstaigos darbuotojo savižudybės priežasčių, o įvertinti, ar skundai dėl direktorės Dainos Pledienės galimai netinkamo darbo organizavimo yra pagrįsti, ar ne. Tai, kad Lazdijų krašto muziejaus direktorė, kol vyko tyrimas, buvo nušalinta nuo pareigų mokant jai vidutinį atlyginimą, nebuvo nei jos nuopelnų sumenkinimas, nei išankstinis savivaldybės vadovų nusiteikimas. Tuo siekėme  komisijos veiklos ir rezultatų objektyvumo ir nešališkumo. Tikiu, Lazdijų krašto muziejaus veikla greitai vėl sugrįš į įprastą ritmą“, - sakė Ausma Miškinienė.

                                                                         Lazdijų r. sav. inform.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis