Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Lazdijai ir toliau stiprina tarptautinius ryšius: planuojamas dar vienas projektas
2020-06-17

Dar vienas projektas, bendram darbui sujungsiantis Lietuvos ir Lenkijos funkcinės pasienio zonos teritorijoje esančias savivaldybes – tokiu tikslu į Lazdijų rajono savivaldybę rinkosi Vilkaviškio rajono bei Kalvarijos savivaldybių atstovai ir svečiai iš Seinų bei Punsko.

 

„Manau, kad vienas didžiausių mūsų krašto privalumų – pasienio zona. Jau esame parengę ir pateikę projektą, kuris sujungė net 11 partnerių iš Lietuvos ir Lenkijos. Bendradarbiaudami ir toliau ieškome naujų galimybių funkcinei zonai vystyti“, – teigė savivaldybės merė Ausma Miškinienė.

Susitikime aptartos projekto rengimo galimybės, įvertinti žmogiškieji ištekliai, diskutuota apie atsakomybių pasiskirstymą. Planuojamo projekto metu būtų stiprinamos funkcinėje zonoje esančiose savivaldybėse teikiamos viešosios paslaugos, investuojama į ekstremalių situacijų valdymą bei gyventojų saugumo užtikrinimą. Savivaldybės merė A. Miškinienė akcentavo, kad vykdant tarptautinius projektus labai svarbus susitelkimas bei nauda gyventojams.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis