Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Pyragų diena – ne tik aukoti, bet ir pasikalbėti apie darbus
2019-11-06

Gražia savivaldybės administracijos darbuotojų tradicija tapo Pyragų diena. Sumanymas kepti pyragus, juos už simbolinę kainą parduoti bendradarbiams, o gautus pinigus paaukoti likimo nuskriaustiems Lietuvos vaikams priklauso TV3 televizijai ir yra jų projekto „Išsipildymo akcijos“ dalis, tačiau tvirtai prigijo daugelyje Lietuvos darbo kolektyvų, tarp jų – ir mūsų rajono savivaldybėje.

Renginį pradėdama rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė kvietė ne tik vaišintis, aukoti, bet ir susipažinti su nauja savivaldybės administracijos struktūra, kuri, kaip buvo numatyta savivaldybės tarybos sprendime, užbaigta iki lapkričio 1 dienos. Ją susirinkusiems savivaldybės administracijos ir seniūnijų darbuotojams pristatė savivaldybės administracijos direktorė Ilona Šaparauskienė bei savivaldybės administracijos skyrių vedėjai, jų pareigas laikinai einantys specialistai.

Iš viso savivaldybėje surengtos Pyragų dienos metu suaukota 360 eurų, kurie buvo pervesti į bendrą „Išsipildymo akcijos“ sąskaitą.

Lazdijų r. sav. inf.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis