Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Pirmoji naujosios savivaldybės vadovų darbo savaitė. Kokia ji?
2019-04-19

 

Balandžio 15 d. Lazdijų rajono savivaldybėje salėje įvyko iškilmingas Lazdijų rajono savivaldybės 9-osios tarybos pirmasis posėdis. Po jo į darbų sūkurį pasinėrė naujoji savivaldybės merė Ausma Miškinienė ir jos pavaduotojas Audrius Klėjus. Visą šią savaitę vadovus džiugino sveikinimai, naujos pažintys, susitikimai, tačiau jau suspėta įgyvendinti pirmuosius darbus bei pradėtos spręsti gyventojams aktualiausios problemos.

 

Jau pirmąją darbo dieną savivaldybės merę Ausmą Miškininę su sėkmingu startu sveikino Lazdijų Motiejaus Gustaičio mokinių taryba ir pakvietę į balandžio 19 d. vyksiantį renginį ,,Naktį ateina įkvėpimas”. „Džiaugiuosi taip greit prasidėjusiu bendradarbiavimu su moksleiviais ir užtikrinu, kad jaunimas, jų iniciatyvos – viena svarbiausių mano darbo prioritetinių sričių“ – teigė savivaldybės vadovė ir pažadėjo, kad tikrai dalyvaus mokinių tarybos organizuojamame renginyje. Susitikimo su moksleiviais metu merė Ausma Miškinienė pasidalins savo mintimis, sėkmės istorija kartu su kitais žymiais žmonėmis: Lietuvos kariuomenės, sausumos pajėgų, Krašto apsaugos savanorių pajėgų, Dainavos apygardos 1-osios rinktinės, 108-os lengvųjų pėstininkų kuopos vadu, vyr. ltn. Roku Čepononiu, Skaiste Vievese – aktore, renginių, radijo laidų vedėja, Vytauto Didžiojo universiteto studijų vadovu Vilniuje, vadybos katedros docentu  Vytautu Liesioniu ir kt.

 

Jau įvyko ir pirmasis Lazdijų rajono savivaldybės merės Ausmos Miškinienės susitikimas su rajono seniūnais. Susitikimo metu buvo diskutuojama apie susisiekimo, kelių kokybės, gatvių ženklinimo, socialinių būstų trūkumo ir kitas seniūnijoms aktualias problemas. Susitikimo metu merė teigė, kad esminis kiekvieno seniūno tikslas – padėti savose seniūnijose gyvenantiems žmonėms, ne rajono vadovybei. Taip pat akcentavo, kad iš seniūnijų darbuotojų tikisi bendradarbiavimo ir susitelkimo. Merė patvirtino, kad laikysis duoto pažado ir tikrai vieną darbo dieną per savaitę dirbs seniūnijoje. Kas savaitę vis kitoje. Pirmoji stotelė – Veisiejai, čia savivaldybės vadovė dirbs ir su seniūnijos gyventojais susitiks jau balandžio 25 d., ketvirtadienį.

Svečių buvo sulaukta ir iš kaimyninės Lenkijos miestų. Merę Ausmą Miškinienę ir jos pavaduotoją Audrių Klėjų pasveikinti su nauju gyvenimo etapu, naujais darbais ir užimamomis pareigomis atvyko Punsko valsčiaus viršaitis Vytautas Liškauskas, Seinų miesto burmistras Arkadijus Adamas Navalskis (Arkadiusz Adam Nowalski), jo patarėjas Rimas Racis. Savivaldybės vadovai džiaugėsi pažintimi su Lazdijų miesto partneriais, aptarė ateities planus, naujus ir jau pradėtus projektus. Buvo aptarti Pasienio regiono funkcinės zonos spartesni įgyvendinimo žingsniai, bendrų atliekų tvarkymo ir vandentiekio projektų galimybės.

Tesėdama gyventojams duotą pažadą, savivaldybės merė Ausma Miškinienė užtikrino, kad Pirmosios vagos ir Jurginių šventė sugrįžtų į Veisiejus. Siekiant užtikrinti balandžio 27 d. vyksiančio renginio kokybę ir bendruomenių įsitraukimą į jį, vyko savivaldybės vadovų susitikimas su Dzūkijos VVG pirmininke Edita Gudišauskiene, Lazdijų krašto bendruomenių pirmininkais, Lazdijų valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininku-valstybinės veterinarijos inspektoriumi Auridu Marcinkumi. Buvo aptartos arimo varžybos ir artojų apdovanojimai, Veisiejų - Mažosios Lietuvos kultūros sostinės atidarymo renginiai, amatininkų mugė, bendruomenių vaišės ir kitos linksmybės.

Lazdijų r. sav. inf.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis