Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Jaunuosius Lazdijų krašto verslininkus pasveikino merė Ausma Miškinienė
2019-04-19

Balandžio 19 d. į vieną Alytaus prekybos centrą susirinko gausus būrys jaunųjų verslininkų. Čia vyko Dzūkijos regiono Mokomųjų mokinių bendrovių ir moksleivių Startuolių mugė 2019. Renginyje dalyvavo net 24 komandos, o 9 iš jų – Lazdijų rajono mokyklų atstovai, kuriuos sveikino Lazdijų rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė.

„Džiaugiuosi ir didžiuojuosi šiuo Lazdijų krašto moksleivių proveržiu, sėkmingomis verslumo idėjomis. Nuo šiol tapsiu Jūsų partnere ir padėsiu užtikrinti, kad iniciatyvos būtų įgyvendintos“ - sveikindama kalbėjo merė. Be to, renginio organizatorius ir visus dalyvius pakvietė kitą mugę organizuoti Lazdijuose.

Mokomųjų mokinių bendrovių ir moksleivių Startuolių mugė įvyko jau penktąjį kartą, tačiau taip aktyviai Lazdijų krašto atstovai dalyvavo pirmą kartą. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos mokiniai pristatė ir pardavinėjo „PiNi“ papuošalus ir suvenyrus bei „Žalia rūta“ rankų darbo kvapniuosius muilus, Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos atstovai – hidrolatų gaminius „Dulksna“, Lazdijų rajono Stebulių mokyklos – gaminius „Gražu, skanu, sveika“, Aštriosios Kirsnos mokyklos – aksesuarus su tautine simbolika „Tautinukai“, Krosnos mokyklos – iš medienos atliekų gamintas lesyklėles „Medinukas“, Šeštokų mokyklos jaunieji verslininkai - papuošalus, darbelius iš medžio, metalo, Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijos – mini spektakliukai ir prekyba jų metu bei piešimas ant drabužių, jų dekoravimas „Tu esi menas“.

Lazdijų r. sav. inf.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis