Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Pasienio fiestos spartakiadoje laurus skynė politikai bei jų artimieji
2019-06-11

Tarp daugelio Pasienio fiestos renginių  rajono gyventojams ir miesto svečiams  šiemet ypač įdomios buvo Lazdijų rajono seniūnijų ir bendruomenių sporto varžybos, kuriose aktyviai dalyvavo ir puikiai pasirodė savivaldybės tarybos nariai,  jų artimieji bei bendražygiai.

Į Pasienio fiestos sportines varžybas šiemet atvyko daugiau dalyvių nei kasmet. Jų skaičius gerokai viršijo 200. Buvo varžomasi 5 sporto šakose – futbolo, krepšinio 3x3, stalo teniso, tinklinio 3x3 (vyrų ir moterų grupėse) bei smiginio.

Antrąją vietą krepšinio 3x3 varžybose laimėjo savivaldybės merės Ausmos |Miškinienės vyro Tomo Miškinio vadovaujama komanda. Komandoje žaidė Šarūnas Labenskas bei Povilas Kūlokas.

Tinklinio 3x3 moterų grupėje  nenugalima buvo tarybos narės Jurgitos Kurauskienės komanda, iškovojusi  I – ąją vietą. Jos komandos narės buvo savivaldybės administracijos direktorės Ilonos Šaparauskienės dukra Agnė Šaparauskaitė  bei Augustina Kazakevičiūtė.

Vyrų grupėje tinklinį 3x3 geriausiai sekėsi žaisti savivaldybės vicemero Audriaus Klėjaus sūnaus Gusto Klėjaus vadovaujamai komandai. Ji šioje rungtyje  nugalėjo visus varžovus ir buvo pirma.   Antrąją vietą iškovojo savivaldybės tarybos narės Jūratės Juodzevičienės vyro Valdo Juodzevičiaus vadovaujama komanda.

Smiginio rungtyje neblogai pasirodė savivaldybės tarybos opozicija: komanda, kurioje žaidė savivaldybės tarybos narys Jonas Stankevičius bei savivaldybės tarybos nario, buvusio rajono savivaldybės mero Artūro Margelio sūnus Domantas Margelis užėmė IV – ąją vietą. Kiti spartakiadoje dalyvavę savivaldybės administracijos skyrių, įstaigų, seniūnijų darbuotojai šiose varžybose taip pat neblogai pasirodė.

Kaip komentuodamas tokią  varžybų dalyvių gausą bei pasiektus rezultatus sakė rajono savivaldybės vicemeras Audrius Klėjus, rajono vadovybė ne tik žodžiais, bet ir darbais, taip pat  savo artimųjų pavyzdžiu šiose varžybose parodė, kad aktyvus gyvenimo būdas bei sveika gyvensena yra jų veiklos prioritetas.