Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Laukia prasminga vasara – startuoja parama vaikų vasaros poilsiui
2020-05-27

Lazdijų rajono savivaldybės biudžete vaikų vasaros poilsiui organizuoti numatyta 16 tūkstančių eurų. Ši suma bus paskirstyta pasibaigus Vaikų vasaros programų rėmimo konkursui. Juo siekiama, kad kuo daugiau savivaldybės mokinių prasmingai ir įdomiai praleistų dalį vasaros atostogų, kad veiklas organizuotų tie kurie yra labiausiai pasirengę ir motyvuoti. Didžiausias dėmesys bus skiriamas vaikų saviraiškai, kūrybiškumui skatinti, turiningoms edukacinėms veikloms.

 

„Vaikai ir jaunimas yra mūsų ateitis. Būtent todėl turime investuoti ne tik į jų ugdymą, bet ir į jų poilsį, laisvalaikį, skatinti jų kūrybiškumą. Esu įsitikinusi, kad kokybiškai pailsėję vaikai pasiekia žymiai geresnių rezultatų įvairiose srityse, dėl to labai džiaugiuosi, kad vaikams ir jaunimui pagaliau skiriamas dėmesys ir realiai stengiamasi atliepti jų lūkesčius. Aš ir visa Jaunimo reikalų taryba visuomet juos palaikysime“, – kalbėjo savivaldybės merė Ausma Miškinienė.

Konkurse gali dalyvauti švietimo, kultūros, sporto įstaigos, asociacijos, laisvieji mokytojai, juridiniai asmenys, galintys organizuoti vaikų ir jaunimo švietimą, ugdymą, užimtumą arba stovyklas.

Programos paraiškos priimamos iki 2020 m. birželio 8 d. 10.00 val. Programos paraiška konkursui teikiama vadovaujantis aprašu, kurį galite surasti čia. Norintys teikti programą turi užpildyti aprašo 1 priedą „Vaikų vasaros poilsio programų konkurso paraiška“.

Užpildytą programos paraišką reikia pateikti el. paštu arba Dokumentų ir procesų valdymo sistemoje (DocLogix). Elektronine forma teikiami dokumentai turi būti pasirašyti kvalifikuotu elektroniniu parašu (adoc) arba suformuoti elektroninėmis priemonėmis, kurios leidžia užtikrinti teksto vientisumą ir nepakeičiamumą (PDF), ir pateikti el. paštu aukse.stirbiene@lazdijai.lt. Konkursui pateikti dokumentai pareiškėjams negrąžinami. Papildoma informacija teikiama tel. 8612 97403, el. p. aukse.stirbiene@lazdijai.lt

Nuotrauka iš 2019 m. organizuotos stovyklos.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis