Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Kviečiame Kalėdines dovanas pirkti Lazdijuose
2019-12-03

Jau nuo ketvirtadienio, gruodžio  5 dienos, Nepriklausomybės aikštė taps Kalėdų miesteliu – mugių, vaišių ir nuoširdaus bendravimo, sėkmingos prekybos vieta.

Kviečiame palaikyti mūsų bendruomenes, jaunimą, vidutinio bei smulkaus verslo atstovus ir miesto aikštėje šurmuliuojančių mugių metu nepraleisti progos įsigyti praktiškas dovanas savo draugams, artimiesiems ir kolegoms. 

Gruodžio 5 dieną nuo 11 iki 14 val. (jei oras leis – ir ilgiau)  nameliuose su nykštukais ir kitais personažais  bus prekiaujama: arbatžolėmis, kūčiukais, saldžiaisias grybukais, Kalėdiniais vainikais, šventinėmis kompozicijomis, rankų darbo kalėdiniais žaisliukais ir papuošalais ir kitais skanumynais bei gražumynais.

 

Gruodžio 6 dieną nuo 14 val.: arbatžolėmis, šventiniais meduoliais, rankų darbo žvakėmis, kitais vaško dirbiniais ir Kalėdinėmis smulkmenomis.

Gruodžio 13 d. nuo 14 val.: įvairius savo gamintus gaminius pardavinės rajono moksleiviai ir tai bus rajono mokyklose veikiančių jaunimo mokomųjų bendrovių Kalėdinė mugė.

Gruodžio 20 d. nuo 14 val.: bendruomenių mugė – rajono bendruomenės prekiaus savo pagaminta produkcija.

Gruodžio 11-12  ir gruodžio 18-19 dienomis: Nepriklausomybės aikštėje prekiaus visos Lietuvos amatininkai – medžio drožėjai, tekstilininkai, sūrininkai, konditeriai ir kiti.

Maloni žinia. Visus mugės svečius savanoriai, tarp jų ir rajono vadovai, kvies nemokamai vaišintis rajono gamintojų meduoliais  ir arbata:

  • gruodžio 10-13 dienomis – nuo 12  iki 12.45 val. bei nuo 16 iki 18.00 val. 

  • gruodžio 16-20 dienomis – nuo 12  iki 12.45 val. bei nuo 16  iki 18.00 val. 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis