Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Knygų mugėje įteikta bibliotekininko A. Andrulionio premija
2019-11-07

Lapkričio 7 d. Lazdijų viešojoje bibliotekoje vyko tradicinė knygų mugė ir literatūros kūrėjų šventė „Prozos ruduo 2019“, kurios metu buvo įteikta pirmojo Lazdijų bibliotekininko Albino Andrulionio premija, skiriama rašytojams, savo kūryba garsinantiems Lazdijų kraštą ir jo žmones. Premijos laureate tapo ilgametė medicinos darbuotoja, visuomenininkė, kraštotyrininkė, knygų „Lazdijų krašto medicina ir farmacija“ (2013) ir „Kaimo medicinos istorijos taku" (2018) autorė Irena Monika Poviliūnienė.

Lazdijų rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė, apdovanodama laureatę ir įteikdama jai padėkos raštą, piniginę premiją ir atminimo dovaną bei sveikindama į renginį susirinkusią bibliotekos bendruomenę, rašytojus ir leidėjus, džiaugėsi šia prasminga literatūros švente: „Džiaugiuosi, kad turime galimybę tęsti pradėtus darbus ir puikias iniciatyvas, nes tiek politikoje, tiek gyvenime viskas turi žengti į priekį. Turime drauge saugoti tai, kas brangu ir vertinga, įdėdami naujo darbo ir naujų patirčių“. Prie merės sveikinimų premijos laureatei bei šventės dalyviams prisijungė Lazdijų viešosios bibliotekos direktorė Renata Rudienė, A. Andrulionio dukra Jūratė Andrulionytė-Voloskevičienė bei pirmosios A. Andrulionio premijos laureatas Juozas Žitkauskas.

Knygų mugė ir „Prozos ruduo 2019“ Lazdijų viešojoje bibliotekoje šiemet vyko jau dvyliktą kartą. Renginio metu buvo galima nusipirkti įvairių autorių knygų, susitikti su pačiais rašytojais, stebėti knygrišystės amato demonstravimą bei įsigyti vietos verslininkų siūlomų malonių smulkmenų. Antrus metus per šį renginį įteikiama ir pirmojo Lazdijų bibliotekininko Albino Andrulionio premija, kurią skiria Lazdijų rajono savivaldybė.

Lazdijų r. sav. inf.


Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis