Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Aktuali informacija gyventojams apie Lazdijų rajone Veisiejų seniūnijoje nustatytus COVID-19 atvejus
2020-05-27

Lazdijų rajone, Veisiejų seniūnijoje trims vienos šeimos asmenims nustatytas koronavirusas (COVID-19). Visi minėti asmenys šiuo metu gydosi namuose, laikydamiesi visų gydytojų pateiktų rekomendacijų.

 

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro darbuotojai jau identifikavo sergančiųjų judėjimo maršrutus bei daugumą asmenų, su kuriais bendravo koronavirusine infekcija užsikrėtę asmenys. Su šiais asmenimis, susisiekė arba artimiausiu metu susisieksNacionalinio visuomenės sveikatos centro darbuotojai.

Esminis iššūkis šiuo metu yra identifikuoti kontaktinius asmenis, su kuriais COVID-19 užsikrėtę asmenys bendravo Veisiejų turgavietėje gegužės 21 dieną. Dėl to prašome, visų gyventojų, kurie gegužės 21 dieną lankėsi Veisiejų turgavietėje itin atidžiai stebėti savo sveikatą. Jei minėtą dieną lankėtės Veisiejų turgavietėje ir pajutote koronavirusinei infekcijai būdingus simptomus (pakilusią kūno temperatūrą (net ir nežymiai), slogą, kosulį, apsunkintą kvėpavimą, skonio ir uoslės praradimą ar pakitimus) kviečiame nedelsiant kreiptis į savo šeimos gydytoją ir (arba) registruotis tyrimui dėl COVID-19 trumpuoju telefono numeriu 1808.

Paskambinus reikėtų informuoti apie buvusį kontaktą su asmeniu, kuriam diagnozuotas koronavirusinis susirgimas. Tyrimai atliekami Lazdijų rajono savivaldybės Karščiavimo klinikoje (Kauno g. 8, Lazdijai). Esant būtinybei mėginiai gali būti paimti ir asmens gyvenamojoje vietoje.

Dėl detalesnės informacijos apie koronavirusinę infekciją taip pat galite kreiptis į Lazdijų savivaldybės Karščiavimo klinikos vadovę Aušrą Dainauskienę, tel. 8 616 74803 arba el. paštu ausra.dainauskiene@lazdijai.lt.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis