Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Akcija „Gyvenkime saugiai“
2019-12-02

Lazdijų rajono savivaldybė organizuoja  akciją „Gyvenkime saugiai“. Jos tikslas – įgyvendinti saugesnių namų idėją ir realiai įvertinti gaisro  rizikos tikimybę gyvenamuosiuose namuose.

Akcijos metu Priešgaisrinės apsaugos gelbėjimo departamento prie VRM Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Lazdijų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai  lanko ir informuoja gyventojus ne tik darbo valandomis, bet ir po darbo. Iki lapkričio mėnesio pareigūnai jau aplankė 1710 būstus.

 

Todėl  prašome būstų savininkų nebijoti ir įsileisti uniformuotus  priešgaisrinės tarnybos pareigūnus į namus.  Gyventojai akcijos metu supažindinami apie autonominių dūmų detektorių įsirengimo būtinybę, jiems primenamos saugaus elgesio buityje taisykles. Pareigūnai skatina ir moko gyventojus rūpintis reguliaria šildymo įrenginių, krosnių priežiūra, dūmtraukių valymu. Kreipiamas dėmesys, ar tvarkinga elektros instaliacija, ar elektros prietaisai yra tinkamai eksploatuojami. Gyventojams dalijami lankstinukai, jie  konsultuojami ir teikiami praktiniai patarimai saugaus būsto klausimais.

Svarbiausias šios akcijos tikslas – ne bausti, o ugdyti šalies gyventojų saugios gyvensenos įpročius, gerinti gyvenamųjų būstų gaisrinę saugą ir skatinti gyventojus namuose įsirengti autonominius dūmų detektorius.

Kad neliktume be namų – privalome patys pasirūpinti jų saugumu!

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis