Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
A. Miškinienė: „Mūsų siekis, kad visi norintys ir galintys dirbti turėtų tokią galimybę“
2019-08-08

Vakar susitikime su Užimtumo tarnybos Kauno klientų aptarnavimo departamento patarėja Nida Cibulskiene ir Lazdijų klientų aptarnavimo skyriaus vedėja Renata Jančiauskiene buvo kalbama apie bedarbystės problemą Lazdijuose. Aptartos įsidarbinimo galimybės ir įsidarbinimui kliudančios priežastys: susisiekimas su potencialiomis darbovietėmis, vaikų užimtumas ir neįgaliųjų slaugymas. Įvardintos ir kitos problemos.

 

„Mažindami nedarbą Lazdijų krašte norime užtikrintai žengti į priekį. Būtent todėl glaudžiai bendradarbiaujame su Užimtumo tarnyba ir imamės konkrečių veiksmų nedarbo problemai spręsti. Problemos, trukdančios žmonėms dirbti labai įvairios, tačiau esame pasiruošę priimti reikiamus sprendimus, kad visi norintys ir galintys dirbti turėtų tokią galimybę“, – kalbėjo Lazdijų rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė.

Siekiant iš esmės spręsti nedarbo problemą, Lazdijų rajono savivaldybė ir Užimtumo tarnyba parengė bendradarbiavimo planą 2019 metams. Jame numatytos konkrečios priemonės, veiksmai ir įgyvendinimo terminai.

Džiugina tai, kad aktyvaus bendradarbiavimo rezultatai jau matomi ir statistikoje. Užimtumo tarnybos pateikiami statistiniai duomenys rodo, kad šių metų liepos mėnesį nedarbo rodikliai Lazdijų rajone buvo 11,9 proc. Tokio rodiklio Lazdijų krašte nėra buvę jau kelerius metus. 2016 metais liepos mėnesį nedarbo rodiklis Lazdijų rajone siekė 14,3 proc., 2017 – 14,7 proc., 2018 – 14,1 proc.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis