Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Šiandien Šventežerio mokykloje apdovanoti geografijos žinių konkurso „Pažink Lietuvą ir pasaulį“ trečiųjų vietų laimėtojai – Rytis Baliulevičius ir Gintarė Varaniūtė. Už šių mokinių paruošimą padėka įteikta ir mokytojai Violetai Klebrauskienei.

Artimiausiuose rajono savivaldybės planuose – autobusų stoties perkėlimas į miesto centrą. Šiuo metu keleivių pavėžėjimo paslaugas Lazdijų rajone teikia ne savivaldybė ar jos įstaiga, o UAB „Lazdijų autobusų parkas“. Tai privataus kapitalo įmonė, kuri rajono gyventojų pavėžėjimo paslaugas teikia pagal 2018 m. spalio 25 d. tarp UAB „Lazdijų autobusų parkas“ ir Lazdijų rajono savivaldybė pasirašytą sutartį. Joje  yra numatyti savivaldybės įsipareigojimai kompensuoti tam tikrą jų išlaidų dalį. Vien už moksleivių pavėžėjimą į mokyklas savivaldybė 2019 metais sumokėjo daugiau nei 103 tūkst. eurų, už transporto lengvatas, priklausančias neįgaliesiems bei pensinio amžiaus žmonėms – beveik 7 tūkst. eurų, subsidijų dengti nepelningiems maršrutams – beveik 125 tūkst. eurų. Taigi  gyventojų pavėžėjimui savivaldybė per metus vidutiniškai skiria apie 234 tūkst. eurų. Vežėjas nėra įsipareigojęs rekonstruoti stotį ar jo infrastruktūrą, dėl to savivaldybė negali įtakoti, kad šiuo metu itin nykiai atrodantis autobusų stoties pastatas bei visa stoties teritorija būtų tvarkoma. Savivaldybė tiesiog sumoka už paslaugas, kurios reikalingos mūsų rajono gyventojams. Sprendimų ieškoti galima tik tariantis ir bendradarbiaujant su UAB „Lazdijų autobusų parkas“ vadovais.Lazdijų rajono savivaldybė


Skelbia konkursą Lazdijų mokyklos-darželio „Kregždutė“ direktoriaus pareigoms užimti

Kvalifikaciniai reikalavimai ir dokumentų, kuriuos turi pateikti pretendentai, sąrašas pateikti interneto svetainėje www.lazdijai.lt skiltyje „Darbo skelbimai“.

Pretendentai dokumentus pateikia tiesiogiai, elektroniniu paštu arba registruotu laišku ne vėliau kaip iki 2020 m. balandžio 8 d. įskaitytinai šiuo adresu: Lazdijų savivaldybės administracija, Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyrius, 211 kab., Vilniaus g. 1, 67106 Lazdijai, el. paštas adele.sukackiene@lazdijai.lt. Tel. pasiteirauti (8 318) 66132.

Konkurso paskelbimo data – 2020 m. sausio 30 d.

Pretendentų atrankos posėdžio data – 2020 m. balandžio 23 d.

„Svarbiausia – padėti vaikams“. Šia mintimi vadovaujantis buvo rengtas projektas, kurį įgyvendinant vaikams bus teikiama psichologinė pagalba. Pateiktam projektui „Psichologo paslaugų organizavimas socialinės globos centre „Židinys“ skirtas finansavimas – daugiau kaip 60 tūkstančių eurų.

Vasario 16-osios – Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga už reikšmingus nuopelnus Lazdijų kraštui ir valstybei rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė įteiks tradicinius apdovanojimus gyventojams, įstaigoms ar visuomeninėms organizacijoms.

 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13