Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje iniciatyva 23-jų Lietuvos savivaldybių merai, tarp jų ir merė Ausma Miškinienė, vasario 3 ir 4 d. dalyvauja Europos Sąjungos institucijose Briuselyje vykstančiuose susitikimuose aktualiomis regionams temomis.

Praėjusią savaitę Lazdijų rajono savivaldybės vadovai susitiko su potencialiais partneriais. Pirmasis vizitas vyko Kaliningrado srities Gvardeisko (Tepliavos) savivaldybėje, antrasis – Lazdijuose. Pastarojo susitikimo metu savivaldybės ir įstaigų vadovai priėmė svečius iš Laduškino (Liudvigsorto).

Šiandien vyko Lazdijų rajono savivaldybės 9-osios tarybos 9 posėdis, kurio metu ne tik buvo priimti bendruomenei aktualūs sprendimai, bet ir pasveikinti asmenines šventes šventę Tarybos nariai. Merė Ausma Miškinienė, visos tarybos narių vardu, sveikino gimtadienius jau šventusius Evaldą Brusoką, Rimą Kauzoną ir Arūną Vaišnorą. Tarybos posėdžio metu svarstyti 29 klausimai. Dauguma jų priimti vienbalsiai.

„Tik pasitarus su gyventojais galima kiek įmanoma teisingiau paskirstyti lėšas rajono keliams asfaltuoti bei remontuoti, nustatyti prioritetus“, – sako savivaldybės merė Ausma Miškinienė, akcentuodama, jog tai – vienas sudėtingiausių metų darbų, nes problema didelė ir reikalaujanti daug lėšų. Svarbiausiais prioritetais, kuriais bus vadovaujamasi skirstant lėšas, merė įvardijo gyventojų, kurie jais važiuoja, srautą, dabartinio kelio būklę ir visų pirma – kad asfaltas būtų per gyvenvietes. Asfaltuoti būtina tuos kelius, kurie veda į miestus, t. y. į vietas, kur gyventojai dažniausiai vyksta tiek dirbti, tiek rūpintis sveikata, tiek spręsti turimų problemų įstaigose.

 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13