Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Liepos 31 d. į Lazdijų rajono savivaldybės posėdžių salę susirinko šio krašto pieno gamintojai ir supirkimo įmonių atstovai. Jie susitiko su Lazdijų rajono savivaldybės mere Ausma Miškiniene ir Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) l. e. p. direktoriaus pavaduotoju Mantu Staškevičiumi bei Veterinarijos sanitarijos l. e. p. skyriaus vedėja-valstybine veterinarijos inspektore Audrone Mikalauskiene. Susirinkimo metu buvo diskutuojama apie pieno supirkimo ir tiekimo rinkai aktualijos Lazdijų regione.

Šių metų birželio 1 dieną Lazdijų rajono savivaldybėje, Aštrios Kirsnos kaimo gyvenamajame daugiabutyje nugriaudėjo sprogimas. Dujų nuotėkio sukelto sprogimo metu buvo sužeisti gyventojai, viena moteris ligoninėje mirė. Sprogimo metu taip pat nukentėjo gyventojų turtas: išdužo pastato langai, nukentėjo vidinės namo sienos, apgadinti šildymo įrenginiai.

Nuo rugpjūčio 1 d. bičių augintojus kviečiame teikti paraiškas paramai už papildomą bičių maitinimą (cukrų) gauti.

Liepos 29-30 dienomis vykdant naujo pastato vandentiekio prijungimą prie centralizuotų vandentiekio ir nuotekų tinklų dalyje Lazdijų miesto gatvių buvo laikinai atjungtas geriamojo vandens tiekimas. Atnaujinus vandens tiekimą vandentiekio vamzdžiuose sukilusios nuosėdos turėjo įtakos Lazdijų mieste tiekiamo vandens kokybei.

Vakar į posėdžius Lazdijų rajono savivaldybėje rinkosi nevyriausybinių ir bendruomeninių organizacijų tarybų nariai. Posėdžiuose buvo renkami pirmininkai bei pavaduotojai. Pirmininku abiejų posėdžių metu išrinktas Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktorės I. Šaparauskienės pavaduotojas Saulius Petrauskas, o pavaduotojomis – Vytautų kaimo bendruomenės pirmininkė Jurgita Gudeliauskaitė (bendruomeninių organizacijų taryba) ir asociacijos „Onkologinė savigalba Lazdijuose“ narė Dalė Juknevičienė (nevyriausybinių organizacijų taryba). Posėdžių metu nariai pildė nešališkumo deklaracijas dėl objektyvių sprendimų priėmimo bei viešųjų ir privačių interesų konflikto vengimo.

 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11