Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Oficialiai „Rally Classic 2019“ dalyvių sąraše vis dar nefigūruojantis Janis Vorobjovs patvirtino startuosiantis Lietuvos ralio čempionato finaliniame etape. Liko tik vienas varžovus dominantis klausimas – kokią techniką Latvijos ralio didmeistris atvairuos į Dzūkiją?

Paskutinį vasaros mėnesį vykęs Lazdijų rajono ir Tykocin savivaldybių vadovų susitikimas nenuėjo veltui. Vakar Lazdijų rajono savivaldybėje lankęsi Tykocin savivaldybės meras ir atstovai pasirašė bendrai parengtų pagal INTERREG V-A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programą projektų paraiškų dokumentus. Džiugina tai, kad jaunimo verslumo projektas pasirašytas su dviem partneriais iš Lenkijos – Tykocin ir Oržyšo savivaldybėmis. Iš viso rajono savivaldybės administracija paskutiniam 4 programos kvietimui pateikė jau tris projektus.

Lazdijų rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė tesi dar rinkiminės kampanijos metu duotą pažadą kuo dažniau bendrauti ir bendradarbiauti su gyventojais. A. Miškinienei pradėjus eiti merės pareigas gyventojus ji priimdavo antradieniais nuo 7.00 iki 11.00 val. Ypatingai pasiteisino merės sprendimas gyventojus priimti prieš prasidedant darbo dienai.

Savaitgalį Lazdijuose vyko Patriotinis-sportinis renginys, kurio metu Lazdijų šv. Onos bažnyčioje buvo laikomos mišios partizanams pagerbti bei vyko bėgimo ir ėjimo varžybos.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9