Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

 Energetikos ministerija parengė ir pateikė derinimui tvarką dėl suskystintų naftos dujų balionų (toliau - dujų balionų) daugiabučiuose pakeitimo kitais energijos šaltiniais. Šis dujų balionų keitimas bus finansuojamas valstybės. Numatyta, kad parama sieks iki 600 eurų – daugiabučio namo vidaus elektros ar dujų tinklų instaliacijai sutvarkyti ir viryklei įsigyti.  

 Lazdijų rajono savivaldybė dėl katastrofinės liūties, praūžusios naktį iš birželio 29-osios į birželio 30-ąją,  yra paskelbusi ekstremalią situaciją. Rajono gyventojams pranešėme, jog, vadovaujantis teisės aktais,  gyventojams, ūkio subjektams ir kitoms įstaigoms, dėl ekstremaliosios situacijos patyrusiems žalą, gali būti teikiama valstybės parama.  Savivaldybė pastarosiomis dienomis gauna nemažai rajono gyventojų prašymų dėl patirtos žalos kompensavimo. Tačiau prie prašymų dažniausiai nepridedami būtini dokumentai (nuosavybės teisę į turtą, kurio netekta ar kuris sužalotas, patvirtinantys dokumentai, taip pat esant galimybei – žalos dydį ir (arba) turėtas išlaidas (tiesioginius nuostolius) pagrindžiantys dokumentai).


Seminaro vieta: Lazdijų švietimo centras, Seinų g. 1.

Seminaro laikas: 2020 m. liepos 16 d. 9.30 val.

Seminare bus pateikiama naujausia informacija daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) klausimais.  Taip pat išgirsite naujausią informaciją apie mažąją renovaciją.

Lietuvos muziejų kelias, prasidėjęs Valstybės dienos išvakarėse, tęsiasi. 30 kultūrinių susitikimų ant garsiausių istorinių Lietuvos kalnų ir kalvų, turinčių išskirtinę kultūrinę reikšmę, skiriami Lietuvos Respublikos atkūrimo trisdešimtmečiui paminėti.

2020 m. liepos 19 d. 16 val. ant Rudaminos piliakalnio vyks Lietuvos muziejų kelio renginys – literatūros ir muzikos popietė „Mes – žmonės Lietuvos“.

Aktorius Petras Venslovas skaitys romantizuotus dr. Jono Basanavičiaus tekstus apie Lietuvos didingą praeitį, Česlovo Milošo, Adomo Mickevičiaus, Oskaro Milašiaus, Sigito Gedos, Justino Marcinkevičiaus kūrybą apie meilę tėvynei. Posmai Lietuvai persipins su melodijomis, kurias atliks Lazdijų kultūros centro muzikantai – Valdas Krukonis (saksofonas) ir Romas Mazėtis (akordeonas).

Vaikų neformaliajam švietimui Lietuvos Respublikos Vyriausybė papildomai skyrė dar 5,5 mln. Eur. Šio lėšos bus paskirstytos savivaldybėms, kad galėtų naudoti stovykloms, edukacinėms programoms ir kitoms neformaliojo vaikų švietimo veikloms finansuoti. Bendra valstybės suma, kurią galima naudoti vaikų vasaros edukacijai, šiemet yra rekordinė – 8 mln. Eur.

Lazdijų rajono savivaldybei šiais metais yra skirta 47 500 eurų. Savivaldybė gautas lėšas paskirstys stovykloms ir kitoms neformaliojo vaikų švietimo veikloms finansuoti.

 1 2 3 4 5 6 7