Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

 

Penktadienį VšĮ „Lazdijų socialinių paslaugų centras“ ir VšĮ Europos socialinio fondo agentūra pasirašė projekto „Socialinių įgūdžių palaikymas ir galimybių savarankiškai dalyvauti bendruomenės gyvenime didinimas“ finansavimo sutartį. Bendra projekto vertė 30476,35 eurai. Iš tos sumos savivaldybės biudžeto lėšos 2138,66 eurai.

 

Šeimas, auginančias 7–10 metų amžiaus vaikus, kviečiame dalyvauti Lazdijų krašto muziejaus įgyvendinamame projekte „Pasienio poezija – kalbantis paveikslas“. Būtent pasienio šeimoms ir yra skirtas bendras Suvalkų, Alytaus, Lazdijų savivaldybių projektas, kurį įgyvendina šių savivaldybių muziejai.

Pirma bendra veikla – PASIENIO PASAKŲ ŠALIES FESTIVALIS SUVALKUOSE.

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija atnaujino sąrašą valstybių, kurių piliečiai arba teisėtai jose gyvenantys asmenys gali atvykti į Lietuvą. Pablogėjus epidemiologinei situacijai Kroatijoje, užsieniečių atvykimas iš šios šalies nuo pirmadienio bus draudžiamas, o iš jos grįžtantiems Lietuvos piliečiams bus privaloma 14 dienų izoliacija. Tokia pati tvarka jau galioja Liuksemburgui, Švedijai, Portugalijai, Bulgarijai ir Rumunijai.

Atvykstantiems iš Islandijos ir Ispanijos nuo pirmadienio bus rekomenduojama izoliuotis.

Operacijų vadovo sprendimu patvirtintas sąrašas galios nuo pirmadienio, liepos 20 d., ir bus atnaujintas kitą savaitę. LR Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) primena, kad ši tvarka galioja užsieniečiams iš Europos ekonominės erdvės (EEE) valstybių, Šveicarijos, Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystės.

Daugiau sužinoti galite –

http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/naujienos-griztantiems-is-kroatijos-privaloma-izoliacija-is-ispanijos-ir-islandijos-rekomenduojama?fbclid=IwAR3NQO0M7AwFaNGo9qc2Tz5hxW2EA3CQaQyrk0lMtRCERfrmkXWE1rEldU0

http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/atnaujintas-sarasas-valstybiu-is-kuriu-grizus-turesime-izoliuotis-14-dienu?fbclid=IwAR11Q03g_ZpmCLmqQBuwbHHAZDA54VvYL-4IVFs9hrVfhnyHoUOYhV3d4Vo

http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/is-treciuju-saliu-atvykusiems-uzsienieciams-bus-privaloma-dvieju-savaiciu-izoliacija?fbclid=IwAR0bc6Ls3djDHEEtnCAmE7NKkWskG72isdLBY-KQs9zVUk3RA0aFZJjj2W8

Lazdijų rajono savivaldybė 2020-07-16 pasirašė finansavimo sutartį su Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos dėl 434 000 Eur skyrimo. Pinigai bus skirti remontuoti šias gatves:

1. Veisiejų seniūnijos Kailinių kaimo Ryto g.

2. Šventežerio seniūnijos Teizų kaimo Lanko g.

3. Lazdijų miesto Saulėtekio g.

4. Veisiejų miesto Jaunimo g.

5. Noragėlių kaimo vietinės reikšmės keliui Noragėliai–Seiliūnai (Liepų g.)

Taisymo metu bus atnaujinta ne tik asfalto danga, bet ir pakeisti kelio bortai, įrengtos pėsčiųjų perėjos bei atlikti kiti darbai, kurie užtikrins patogias ir saugias sąlygas visiems eismo dalyviams.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9