Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Jaunimo vasaros stovykla 2015 m

Saulės spinduliais nukaitinta, jaunimo juoku papuošta Dusios ežero pakrantėje šiandien startavo jau dešimtoji Lazdijų rajono savivaldybės Jaunimo vasaros stovykla. Ją oficialiai pradėjo ilgametė stovyklos iniciatorė Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus jaunimo reikalų koordinatorė Indrė Jarmalienė. Šiemet į jubiliejinę stovyklą susirinko net 50 jaunuolių – 27 vaikinai ir 23 panelės. Juos tris dienas prižiūrės, veiklas kuruos ir visą reikiamą pagalbą suteiks stovykloje dirbantys savanoriai. Taip pat visos stovyklos metu bus užtikrintas mediko budėjimas bei bendrai drausmei palaikyti bendradarbiaujama su Lazdijų rajono policijos komisariato pareigūnais.

Stovyklos vadovai tik atvykusius jaunuolius supažindino su galiosiančiomis taisyklėmis, tokiomis, kaip – nevartoti necenzūrinių žodžių, būti draugiškiems ir geranoriškiems vieni kitų atžvilgiu, taip pat jaunuoliai įspėti, kad stovykloje draudžiama vartoti bet kokius svaigiuosius gėrimus. Neabejojama, kad stovyklautojai elgsis protingai ir bus drausmingi. To palinkėjo ir atvykę policijos pareigūnai.

 

Susirinkusius stovyklautojus, savanorius bei vadovus sveikino Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Justina Greblikaitė, linkėdama kuo daugiau gerų įspūdžių, puikios nuotaikos ir stovyklai švęsti dar ne vieną jubiliejų.

 

„Baltai pavydžiu jums laukiančių pramogų bei gero laiko, norėčiau būti jūsų vietoje“, ‒ lyg juokais, lyg rimtai kalbėjo pavaduotoja J. Greblikaitė. Savivaldybės vardu viešnia visiems stovyklos vadovams bei savanoriams pagalbininkams įteikė vardinius marškinėlius, padėkodama už jų geranoriškumą ir iniciatyvumą.

 

Iškilmingai pakėlus stovyklos vėliavą, suskirstytų į komandas stovyklautojų laukia trys linksmų užduočių, prasmingų susitikimų ir įdomių pažinčių kupinos dienos.