Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

„Esame labai dėkingi savivaldybės merei Ausmai Miškinienei už paskatinimą ir paramą kuriant verslą mūsų kaime, o Dzūkijos kaimo plėtros partnerių asociacijai (Dzūkijos VVG) – už konsultacijas ir pagalbą“, – sako Naujosios Kirsnos kaimo bendruomenės pirmininkė Neringa Apolskienė, šį mėnesį pradėjusi įgyvendinanti projektą „Bendruomeninio verslo kūrimas“.

Šiuo metu viena aktualiausių temų švietimo bendruomenėse ir ne tik yra švietimo tinklo pokyčiai Lazdijų rajone. Savivaldybės tarybos opozicija bando pasėti žinią, jog mokyklų tinklo juridiniai pokyčiai reiškia mokyklų uždarymą. Tai nėra tiesa, nes patys opozicijos atstovai puikiai žino, jog nė vienos mokyklos nesiruošiama uždaryti. Lazdijų mokyklos-darželio „Kregždutė“ ir mokyklos-darželio „Vyturėlis“ planuojami tinklo pokyčiai apskritai nepalies, o mažųjų rajono mokyklų siūloma keisti tik juridinį statusą, t. y. jos taptų didžiųjų mokyklų skyriais. Kurios gimnazijos ar mokyklos skyriumi tapti, spręstų pati mokyklos bendruomenė. Kol kas sprendimai nėra priimti, juos priimti planuojama tik 2020 m. vasario 28 d. vyksiančiame savivaldybės tarybos posėdyje.

Sausio 27-ąją minima tarptautinė Holokausto aukų atminimo diena. Šiemet ji siejama su 75-osiomis Aušvico mirties stovyklos išvadavimo metinėmis. Siekdami prisiminti ir pagerbti Holokausto aukų atminimą kviečiame uždegti žvakutę ar, pagal žydų tradicijas, padėti akmenį žudynių ar kitose atminties vietose.

Mokyklų edukacinių erdvių konkursas organizuojamas dviem etapais: pirmasis etapas vyks savivaldybėse iki gegužės 15 d., nacionalinis etapas rengiamas iki šių metų rugpjūčio 14 dienos.Lazdijų rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba


Siūlo darbą vyriausiajam specialistui (pareiginės algos koef. 7,10)

Veiklos sritis:

– audituojamų subjektų eilinių ir veiklos plane nenumatytų finansinių ir veiklos auditų atlikimas

Reikalavimai:

– turėti ne žemesnį kaip aukštąjį universitetinį išsilavinimą su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintą išsilavinimą arba aukštąjį koleginį išsilavinimą su profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintą išsilavinimą;

– turėti ne mažesnę kaip vienų metų darbo patirtį audito arba finansų srityje.

 

Dokumentai teikiami per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą (VATIS) iki 2020 m. vasario 5 d.

 1 ... 7 8 9 10 11 12 13