Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Vasario 16-osios – Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga už reikšmingus nuopelnus Lazdijų kraštui ir valstybei rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė įteiks tradicinius apdovanojimus gyventojams, įstaigoms ar visuomeninėms organizacijoms.

Rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė pasirašė potvarkį, kuriuo patenkino Lazdijų ligoninės direktoriaus Vito Šimkonio prašymą dėl darbo sąlygų keitimo darbuotojo iniciatyva ir nuo sausio 31 d. atleidžia jį iš ligoninės direktoriaus pareigų. Atsižvelgus į gydytojo prašymą ir gydytojų ligoninėje trūkumą, jam suteikta teisė dirbti 0,5 etato tik gydytojo-chirurgo pareigose.

Šiandien savivaldybės merė Ausma Miškinienė kartu su Aštriosios Kirsnos mokyklos mokiniais ir jų mokytoju Gintariumi Vžesniausku prisijungė prie pasaulinės akcijos „We remember“. Siekdami prisiminti ir pagerbti Holokausto aukų atminimą jie lankėsi genocido aukų kapavietės vietoje Katkiškės kaime (Lazdijų r.), kur uždegė žvakutes bei, pagal žydų tradicijas, padėjo akmenis.

Vakar, sostinėje vykusios specializuotos tarptautinės turizmo parodos „Adventur 2020“ metu Lazdijų turizmo informacinio centro vadovas Mantas Sabaliauskas buvo išrinktas Lietuvos turizmo informacinių centrų asociacijos prezidentu.

Šią savaitę Lazdijų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko Lazdijų rajono bendruomenės susitikimas su AB „Lietuvos paštas“ atstovais.

 1 2 3 4 5 6 7 8