Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Veisiejų Sigito Gedos gimnazija – tarp geriausiai edukacines erdves kuriančias mokyklų
2020-07-24


Baigėsi mokyklų edukacinių erdvių konkursas, skirtas geriausiai savo edukacines erdves kuriančiai ir naudojančiai mokyklai 2020 metais išrinkti. Konkursą inicijavo Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Konkursas vykdomas kas du metus.

 

Konkurso tikslas – aktyvinti mokyklų tikslingą, darnų ir estetišką edukacinių erdvių kūrimą ir kūrybišką jų naudojimą mokinių ugdymo procesui organizuoti, įtraukiant į praktinę veiklą visą mokyklos bendruomenę; skatinti mokyklų bendruomenių kūrybiškumą ir savarankiškumą, kuriant mokyklos vidaus ir lauko ir edukacines erdves; ugdyti vaikų ir jaunimo aplinkosaugos ir bendrąsias vertybes, formuojant mokyklos aplinkos savitumą, kuriant gamtos ir žmogaus sąlyčio aplinkoje zonas; stiprinti bendravimo ir bendradarbiavimo ryšius tarp ikimokyklinio, bendrojo ugdymo, profesinio mokymo įstaigų, neformaliojo vaikų švietimo mokyklų, skleisti gerąją patirtį.

Nacionalinė vertinimo komisija išrinko nugalėtojus, tarp kurių ir Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija. Gimnazija tapo laureatais A kategorijoje. Gimnazija nugalėtojais tampa trečią kartą.

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis