Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Permainos Komunikacijos ir dokumentų skyriuje
2020-07-14

Permainos Lazdijų rajono savivaldybės Komunikacijos ir dokumentų skyriuje. Siekiant dar sklandesnės, greitesnės ir efektyvesnės savivaldybės veiklos, Sigita Štreimikytė jau pirmadienį, sugrįžusi po atostogų, persikels į pagrindinį vadovų priimamąjį. Šiuo metu Socialinių mokslų kolegijoje Teisę studijuojanti S. Štreimikytė nuo šiol bus atsakinga ne tik už merės, bet ir už administracijos direktorės Ilonos Šaparauskienės darbotvarkės sudarymą, posėdžių ir pasitarimų, kuriuos inicijuoja vadovai organizavimą, informacijos rengimą, asmenų priėmimą taip pat koordinuos, kad atsakymai į fizinių ir juridinių asmenų prašymus ir skundus, skirtus administracijos direktorei būtų parengti atsakingai ir išsiųsti kaip galima greičiau.

Nuo šiandien užimta, beveik metus buvusi laisva, savivaldybės merės A. Miškinienės padėjėjo pozicija. Šias pareigas šiandien pradėjo eiti, iki vakar savivaldybės Komunikacijos ir dokumentų skyriuje dirbusi, Gintarė Varnelienė. Jos svarbiausia funkcija bus koordinuoti informacinės medžiagos apie savivaldybės administracijos ir merui pavaldžių įstaigų vykdomą veiklą rengimą ir platinimą žiniasklaidai bei visuomenei. Ji taip pat rengs ir viešins informaciją apie mero veiklą. Pažymėtina tai, kad Gintarė Varnelienė iki vakar 0,25 etato krūviu dirbo ir Seimo nario Zenono Streikaus padėjėja, tačiau minėtų pareigų Lietuvos Respublikos Seime atsisakė ir nuo šiandien jos darbovietė yra tik Lazdijų rajono savivaldybė.

Merė Ausma Miškinienė komentuodama permainų motyvus teigė: „Savivaldybėje veiklos tikrai netrūksta, visi susitelkę dirbame tikrai daug ir rezultatyviai, tačiau tiek dėl vidinės, tiek dėl išorinės komunikacijos trūkumo akivaizdu, kad gyventojus naujienos, atsakymai, sprendimai ir jų priėmimo motyvai pasiekia gerokai lėčiau nei norėčiau. Rajono gyventojai ir svečiai apie rajono vadovų bei savivaldybės administracijos veiklą turi būti informuojami nuolatos. Skundai, pasiūlymai ir prašymai negali nugulti į stalčius, atsakymai turi būti ne formalūs, o argumentuoti ir išsiųsti kaip galima greičiau. Šioje srityje dar tikrai turime kur tobulėti, sieksime to ir džiaugiuosi, kad tai darysime nedidindami savivaldybėje dirbančių darbuotojų skaičiaus, o tiesiog patikslinę pareigybes ir skatindami bei telkdamiesi tuos darbuotojus, kurie tikrai motyvuoti, kompetentingi, darbštūs ir tai jau įrodė sąžiningu darbu savivaldybėje“.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis