Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Kreipiantis dėl liūties padarytų nuostolių kompensavimo, būtina pateikti nurodytus dokumentus
2020-07-14

 Lazdijų rajono savivaldybė dėl katastrofinės liūties, praūžusios naktį iš birželio 29-osios į birželio 30-ąją,  yra paskelbusi ekstremalią situaciją. Rajono gyventojams pranešėme, jog, vadovaujantis teisės aktais,  gyventojams, ūkio subjektams ir kitoms įstaigoms, dėl ekstremaliosios situacijos patyrusiems žalą, gali būti teikiama valstybės parama.  Savivaldybė pastarosiomis dienomis gauna nemažai rajono gyventojų prašymų dėl patirtos žalos kompensavimo. Tačiau prie prašymų dažniausiai nepridedami būtini dokumentai (nuosavybės teisę į turtą, kurio netekta ar kuris sužalotas, patvirtinantys dokumentai, taip pat esant galimybei – žalos dydį ir (arba) turėtas išlaidas (tiesioginius nuostolius) pagrindžiantys dokumentai).

 

Todėl dar kartą informuojame, jog gyventojai, ūkio subjektai ir kitos įstaigos, kurie dėl ekstremaliosios situacijos patyrė žalą, ne vėliau kaip per mėnesį nuo žalos atsiradimo turi teisę kreiptis į savivaldybės administracijos direktorių su rašytiniais prašymais suteikti valstybės paramą už žalą, patirtą dėl ekstremaliosios situacijos (toliau – prašymas).

Prašyme nurodoma: prašymą pateikusio gyventojo vardas, pavardė, asmens kodas (arba gimimo data, jeigu fiziniam asmeniui pagal užsienio valstybės teisės aktus nesuteikiamas asmens kodas) ir gyvenamosios vietos adresas arba prašymą pateikusio ūkio subjekto ar kitos įstaigos pavadinimas, teisinė forma, kodas, buveinė (užsienio juridinis asmuo papildomai nurodo valstybės, kurioje jis įregistruotas, pavadinimą), aplinkybės, kuriomis padaryta žala, taip pat žalos pobūdis.

 Prašymus dėl galimų kompensacijų rajono gyventojai iki liepos 30 dienos gali pateikti savivaldybės administracijos vieno langelio kabinete ( Vilniaus g. 1 – 119). Taip pat elektroniniu paštu info@lazdijai.lt arba  atsiųsti paštu: Vilniaus g. 1, Lazdijai.  Išsamesnės informacijos galima teirautis  telefonu 8 (318) 50 226.

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis