Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Skelbiamas dar vienas, jau trečiasis, vaikų vasaros stovyklų konkursas
2020-07-13

Vaikų neformaliajam švietimui Lietuvos Respublikos Vyriausybė papildomai skyrė dar 5,5 mln. Eur. Šio lėšos bus paskirstytos savivaldybėms, kad galėtų naudoti stovykloms, edukacinėms programoms ir kitoms neformaliojo vaikų švietimo veikloms finansuoti. Bendra valstybės suma, kurią galima naudoti vaikų vasaros edukacijai, šiemet yra rekordinė – 8 mln. Eur.

Lazdijų rajono savivaldybei šiais metais yra skirta 47 500 eurų. Savivaldybė gautas lėšas paskirstys stovykloms ir kitoms neformaliojo vaikų švietimo veikloms finansuoti.

 

Kviečiame teikti paraiškas ir prisidėti prie turiningo vaikų vasaros poilsio organizavimo –organizuoti neformaliojo vaikų švietimo veiklą, vykdomą kartu su maitinimo ir (arba) apgyvendinimo paslaugomis, taip pat kitomis neformaliojo vaikų švietimo veiklomis (neformaliojo vaikų švietimo projektai, edukacinės veiklos ir kiti ugdomojo pobūdžio renginiai).

Skirstant lėšas savivaldybėms rekomenduojama prioritetą skirti vaikų vasaros stovykloms ir kitoms neformaliojo vaikų švietimo veikloms, vykdomoms vasaros metu, finansuoti, mokiniams, turintiems didelių ir labai didelių specialiųjų ugdymosi poreikių dėl negalios, gaunantiems socialinę paramą, taip pat švietimo teikėjams, kurių savininko teises ir pareigas įgyvendina ne savivaldybė arba valstybė.

Savivaldybė kviečia pateikti paraiškas iki 2020 m. liepos 22 d. 15 val. (vėliau paraiškos nebus priimamos). Programos paraiška konkursui teikiama vadovaujantis Lazdijų rajono savivaldybės vaikų vasaros stovyklų ir kitų neformaliojo vaikų švietimo veiklų finansavimo tvarkos aprašu.

Norintys teikti programą, turi užpildyti  Lazdijų rajono savivaldybės vaikų vasaros stovyklų ir kitų neformaliojo vaikų švietimo veiklų finansavimo tvarkos aprašo 1 priedą“.

Programos paraišką, parengtą vadovaujantis šiuo Aprašu, juridiniai ir fiziniai asmenys teikia el. paštu arba Dokumentų ir procesų valdymo sistemoje (DocLogix). Elektronine forma teikiami dokumentai turi būti pasirašyti kvalifikuotu elektroniniu parašu (adoc) arba suformuoti elektroninėmis priemonėmis, kurios leidžia užtikrinti teksto vientisumą ir nepakeičiamumą (PDF), ir pateikti el. paštu aukse.stirbiene@lazdijai.lt. Konkursui pateikti dokumentai pareiškėjams negrąžinami.

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis